• Nadanie imienia szkole

• 1 września 2010 roku odbyła się uroczystość nadania naszej szkole imienia Ks. Jerzego Popiełuszki oraz przekazania sztandaru . Równocześnie miała miejsce Gminna Inauguracja roku szkolnego 2010/2011. Oprócz Rady Pedagogicznej, rodziców oraz uczniów wzięło w niej udział wielu zaproszonych gości, z Jego Ekscelencją Biskupem Jerzym Mazurem na czele, który odprawił mszę świętą wraz z innymi duchownymi. Uroczystość zbiegła się z 50 -leciem powstania naszej placówki.

Swoją obecnością zaszczycili nas:

Zbigniew Włodkowski-Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Edukacji Narodowej

Czesława Waligóra-doradca finansowy w MEN

Marek Konopka -Senator RP

Jerzy Antoni Gosiewski-poseł na Sejm

Marek Michalak-Rzecznik Praw Dziecka

Marek Adam Komorowski-mecenas

Zuzanna Hołubowicz-przedstawiciel WODN w Ełku

Andrzej Muczyński-Przedstawiciel IPN w Białymstoku

Andrzej Nowicki-Starosta Piski

Jan Alicki-Burmistrz Pisza

Zuzanna Konopa-dyrektor ZEOSiP w Piszu

Stanisław Olender-Przewodniczący Rady Miejskiej w Piszu

Radni Gminy Pisz

Dyrektorzy szkół i innych jednostek samorządu

Emerytowani nauczyciele

oraz inni zaproszeni goście

Składamy serdeczne podziękowania Sponsorom oraz wszystkim osobom zaangażowanym w przygotowanie uroczystości. Przepraszamy, że nie wymieniamy Państwa z imienia i nazwiska z obawy, iż moglibyśmy kogoś pominąć.

Kliknij na link poniżej, aby obejrzeć galerię zdjęć: