1 czerwca, w naszej szkole zapanowała atmosfera zabawy. Tego dnia odbył się II Festyn Rodzinny,który był podsumowaniem projektu społecznego ,,Trzymaj formę".Zorganizowany przez naszą szkołę i Sołectwo Liski. Imprezę tradycyjnie rozpoczęła Pani Dyrektor Bożena Dębska, która powitała przybyłych gości,a w szcególności Panią Dyrektor ZEOSiP-u Zuzannę Konopę oraz wszyskich uczestników festynu.Bogaty program pikniku sprawił, że szkoła oraz boisko wypełniło się dziećmi i ich rodzicami oraz zaproszonymi gośćmi.
Na wszystkich obecnych czekało mnóstwo atrakcji.Animatorki zajęły się uczestnikami festynu na początku zapraszając ich do Zumby.Wiele osób skorzystało także z gier i zabaw ruchowych oraz profesjonalnego malowania twarzy.Na koniec emocji dostarczyły rogrywki w piłkę nożną .
Wsparciem dla podniebienia były darmowe wypieki wykonane przez Rodziców oraz gofry i kiełbasa z grilla serwowana przez Grupę Nieformalnych Kobiet Kreatywnych w Liskach.Dzieciom rozdawane były różne balonowe inspiracje.
Gorąco dziękujemy wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do organizacji festynu. Wsparcia naszemu przedsięwzięciu udzielili:
Burmistrz Miasta Pisz
Sołectwo Liski
Sołectwo Borki
Grupa Nieformalnych Kobiet Kreatywnych w Liskach
Rada Rodziców Szkoły Podstawowej im.ks.Jerzego Popiełuszki w Liskach
Dziękujemy wszystkim i oczywiście Wam - gościom, którzy przybyliście na nasz festyn.
Mamy nadzieję, że zobaczymy się na kolejnym festynie. Do zobaczenia za rok.
