• Dzień bez plecaka

• Zachęcamy, aby uczniowie naszej szkoły obchodzili razem z nami DZIEŃ BEZ PLECAKA

1 kwietnia ( piątek)zamieniamy plecak na nietypowe „nosidło”( kosze, walizki,a może coś bardziej kreatywnego )

PAMIĘTAJ, ŻEBY ZABRAĆ WSZYSTKIE POTRZEBNE KSIĄŻKI I PIÓRNIK!

Korzystamy z „nosideł”, które nie niszczą podłogi i ścian szkolnych!

• 21 marca - Dzień Samorządności

•   Dzień Samorządności w naszej szkole organizowany jest co roku 21 marca .W ten dzień uczniowie klas ósmych wcielili się w rolę nauczycieli .Prowadzili lekcje w klasach 0-VII.

Kolejnym punktem projektu ,,Witamy wiosnę” była V edycja szkolnego konkursu „Mam talent”. Wydarzenie to jest organizowane w naszej szkole co roku. Uczestnicy koncertu „Mam talent” zaprezentowali  swoje talenty w różnych dziedzinach. Byliśmy świadkami wspaniałych występów  wokalnych, tanecznych, sportowych i matematycznych.  Atmosfera była bardzo miła, emocje rozgrzewały publiczność, która żywiołowo witała na scenie kolejnych uczestników.

JURY wyłoniło zwycięzców.

I miejsce zdobył: Aleksander Śliwowski z klasy 0

Wyróżnienie - Sebastian Piasecki z klasy 0

II miejsce – Oliwia Borzymowska i Liliana Ruszczyk – klasa 1

II miejsce – Martyna Mieczkowska i Marysia Majewska- klasa 3

III miejsce – Rafał Bakuła – klasa 1

III miejsce – Oliwier Stypułkowski – klasa 2

IV miejsce – Nikola Szczech i Amelia Stasińska – klasa 2

IV miejsce – Amelia Kozikowska – klasa 2 i Julia Kozikowska- klasa4

Wszystkim uczestnikom gratulujemy odwagi, życzymy, by w przyszłości rozwijali swoje talenty i osiągali wiele sukcesów. Do zobaczenia na kolejnym koncercie „Mam talent” w naszej szkole.

• Podsumowanie projektu "Tropami Żołnierzy Wyklętych"

•     8 marca 2022 r. o godz.9.00 odbyło się podsumowanie szkolnego projektu edukacyjnego "Tropami Żołnierzy Wyklętych".Zaszczycili nas swoja obecnością Przyjaciele naszej szkoły dr Waldemar Brenda oraz Bogusław Trupacz.Tradycyjnie w montażu słowno-muzycznym przekazali uczniom bardzo cenne informacje na temat Żołnierza Wyklętego Łukasza Cieplińskiego.Pan Bogusław Trupacz swoją oprawą muzyczną wywołał zadumę i wzruszenie w słuchaczach.Po występie zaproszonych gości odbyło się wręczenie nagród dla zwycięzców konkursów , które odbyły się w ramach projektu.Uczniowie i Nauczyciele oczekują na ponowne spotkanie w następnym roku szkolnym.

• Zabawa karnawałowa

• 18 lutego 2022 r. w naszej szkole odbyła się zabawa karnawałowa. Niestety czas trwającej pandemii bardzo ograniczył formę zabawy. Mini bal został zorganizowany w klasach 1-3.

Mimo ograniczeń dzieci przygotowały się do zabawy, wystąpiły w ciekawych, kolorowych kostiumach, przebrane za bohaterów znanych bajek i nie tylko. Wszyscy uczniowie bawili się znakomicie przy rytmach różnorodnej muzyki. Wszyscy mogli uczestniczyć w zabawach organizowanych np.: tańcu w parach, zabawie „Sałatka owocowa”, głuchy telefon czy zabawie z brakującym krzesełkiem. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości - mogliśmy spędzić wspólnie czas w miłej atmosferze.